DISKI

Diska izmērs
Skrūvju skaits
Att. starp skrūvēm
Iznesums ET
Diska platums
Iznesums ET
no    līdz
Diska platums
no    līdz
izvērstā meklēšana

RIEPAS

Diametrs
Platums
Augstums
Sezona

Stāvoklis

Apmaksa

Skaidrā naudā saņemot preci

Pirkuma apmaksa tiek veikta preces saņemšanas brīdī. Pārdevējs izsniegs atbilstošos pirkuma dokumentus, kas noteikti jāsaglabā, lai mēs varētu nodrošināt garantijas servisu iegādātajai precei.

Apmaksa ar interneta banku vai apmaksājot rēķinu bankā

Rūpīgi aizpildi visus pirkuma noformēšanai prasītos datus un sistēma pēc šiem datiem automātiski sastādīs rēķinu. Rēķins  tiks nosūtīts uz pasūtījumā norādīto e-pastu. Lūdzam, veicot apmaksu, norādīt rēķina numuru. Preces piegāde tiks veikta tikai pēc pilnas rēķina summas ienākšanas bankas kontā. Preces saņemšanas brīdī būs jāparaksta Preču pavadzīme, kas ir pirkuma apstiprinājums.

Līzings

Pasūtījuma veikšanas brīdī izvēlies pirmās iemaksas lielumu un nomaksas termiņu, kā arī aizpildi līzinga pieteikuma formu. Aptuveni stundas laikā (darba dienās), līzinga kompānija dos savu atbildi, tiks sagatavots līzinga līgums, kuru preces saņemšanas brīdī būs nepieciešams parakstīt. Attiecībā uz iesniedzamajiem dokumentiem, parasti līzinga kompānija pieprasa tikai pases kopiju, kuru, saņemot preci, jāatdot kurjeram vai jāiesniedz birojā. Līzings sniedz mūsdienīgu nomaksas pakalpojumu, kas klientiem dot iespēju realizēt savas ieceres jau šodien. Savu klientu ērtībai Līzings ir izstrādājis tādus pakalpojuma nosacījumus, kas ļauj rast individuālu risinājumu katra klienta vajadzībām. Lai pieteiktos pakalpojumam, nepieciešams aizpildīt un iesniegt nomaksas pakalpojuma pieteikumu, kā arī uzrādīt personu apliecinošu dokumentu - pasi. Līzings nomaksas pakalpojuma noteikumi: Nomaksas pakalpojumam var pieteikties personas, kuras ir vismaz 21 gadus vecas un ir Latvijas Republikas pilsoņi/nepilsoņi vai arī ārvalstu pilsoņi, kuriem ir izsniegta derīga uzturēšanās atļauja Latvijas Republikā; Aizdevuma summa no 70 € līdz 5000 €; Aizdevuma termiņš no 3 līdz 60 mēnešiem; Pirmā iemaksa ir no 0%; Minimālais ikmēneša maksājums 7 €; Līzinga pakalpojuma sniedzējs: Best līzings, Incredit Group.

newsletter
Seko mums
Maksājumiskaidrabank
Piegādeomniva